תנאי שימוש ותקנון
לקוח יקר,

ברוך הבא לחנות  הוירטואלית / אתר האינטרנט של חברת Me | 2->G Discs.
שירות לקוחות בחנות הוא הדבר החשוב ביותר אצלנו, לפני הכול חשוב לנו שתהיה מרוצה. עם זאת, ישנם כללים ונוהגים המוכתבים לנו ע"י יבואנים ויצרנים, שאנו משווקים את מוצריהם  לכן, קרא תקנון זה בקפידה יתרה. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים. ביצוע הזמנה באתר מהווה כהסכמתך המלאה לתנאים הכלולים בו.

כל המבצע פעולה באתר מצהיר כי הינו מודע לתקנון האתר ולכללי ההשתתפות באתר ומקבלם, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבויות בעלי האתר ו/או מפעיליו על פי תקנון וכללי השתתפות אלו.
אנא שימו לב כי עצם השימוש באתר מהווה הסכמה בלתי מותנית לתנאי תקנון זה.

גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

האתר  http://קידום-אתרים-באינטרנט.co.il  אתר "Me | 2->G Discs או "האתר", הינו חנות/אתר אינטרנט המשמש כקניון אלקטרוני לרכישת מוצרים ושירותים במכירות רגילות על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל, כתובת "Me | 2->G Discs" נמצאת ברחוב העבודה מס. 7, ראש העין.

1. רשאי להשתתף בקניה כל אדם המחזיק כרטיס אשראי בר תוקף והוא על שמו בלבד.

2. רשאים להשתתף בקניה בני 18 ומעלה, בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעלי כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

3. תנאי מוקדם לאישור העסקה הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעסקה ולגביה.

4. כל אדם המבצע פעולה כלשהי באתר, לרבות אדם המבצע רכישה (להלן: "הלקוח"), מצהיר בעצם ביצוע הפעולה באתר כי קרא תקנון זה, ומסכים  להוראותיו ולכך שתהליך הרכישה ב-Me | 2->G Discs יהא כפוף לתנאים המפורטים בתקנון זה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה או תביעה כ-Me | 2->G Discs ו/או מי מטעמה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה ו/או מי מחברות הקשורות עימה, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של Me | 2->G Discs על פי תקנון זה.

5. תקנון זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. ההתייחסות הינה לשני המינים כאחד.

6. Me | 2->G Discs שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם עפ"י שקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.

7. הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו על ידך בחנות זאת, התקנון מהווה חוזה התקשרות מחייב בינך לבין החנות, לכל דבר ועניין.

8. יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון: שם, כתובת, כתובת דואר אלקטרוני, מס' טלפון בבית, מס' טלפון נייד אם יש, מספר כרטיס אשראי וכד'.מספר כרטיס האשראי חיוני לזירוז ההזמנה. הזמנות ללא פרטי אשראי לא יטופלו, עד שלא ימסרו לנו הפרטים ומרגע זה בלבד מתחיל הטיפול בהזמנה.

9. הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה, לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתתף ל"מבצע פעולה" . לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדויק.

10. לאחר ביצוע ההזמנה תבצע החנות בדיקה של פרטי כרטיס האשראי לאישור ההזמנה ע"י חברות כרטיסי האשראי.

11. לאחר ביצוע ההזמנה ללא השארת פרטי כרטיס אשראי נציגנו יתקשר עימכם להשלמת הרכישה ולתאום מועדי הספקה. מספר הטלפון הינו 054-7357888.

12. ניתן לטלפן לביצוע הזמנה טלפונית בשעות פעילות החנות המצוינות בהמשך.

13. חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר או השירות שהוזמן על ידו, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר אישור העסקה ע"י חברות האשראי.

14. הפרטים כפי שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העסקה במחשבי החנות יהוו ראיה חלוטה לנכונות הפעולות.

15. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.

16. במקרה בו לא אושרה העסקה ע"י חברות האשראי יקבל מבצע הפעולה הודעה מתאימה ולפיה יידרש מבצע הפעולה ליצור קשר טלפוני עם מוקד שרות הלקוחות של החנות לצורך הסדרת אישור העסקה עם חברות האשראי. במקרה כאמור, יחל מניין ספירת הימים באשר למועדי המשלוח ממועד אישור העסקה ע"י חברות כרטיסי האשראי. לא פעל מבצע הפעולה להסדרת אישור העסקה או יצר איתנו קשר תוך 7 ימים ממועד קבלת ההודעה על אי אישור העסקה ע"י חברות האשראי, יראו החנות ו/או הספקים את העסקה כמבוטלת.

המוצרים
17. באתר מוצעים למכירה מספר מוצרים ומבחר שירותים (להלן: "מוצרים") מאת מיטב היצרנים בארץ ובעולם. רובם מגיעים לחנות על פי הזמנה בלבד .

18. Me | 2->G Discs, להלן "החברה" עושה כמיטב יכולתה לספק לגולשים באתר את מרבית המידע הנדרש לצורך החלטה לגבי קניית המוצר. הפרטים המפורסמים באתר כוללים את תמונת המוצר, שם היצרן, הדגם, מפרט טכני מלא ככל האפשר, מידות ומשקל המוצר ותקופת האחריות על המוצר. עם זאת, התמונות המוצגות הינן לצורך המחשה בלבד ואינן מחיבות את Me | 2->G Discs.

19. כל מידע ומיצג המוצג באתר לגבי המוצרים, בין אם במכירה ישירה ובין אם במכירה פומבית או קבוצתית, טיבם ואיכותם נמסרו ע"י הספקים ונמצאים באחריותם הבלעדית והמלאה של האחרונים.

20. לעיתים הקישור לאתר היצרן או מידע נוסף איננו נכון או חסר, לכן הדבר היחיד הקובע הוא שם המוצר בלבד החנות אינה מתחייבת כי הקישוריות (LINK) או קישורית תוביל את הגולש לאתר אינטרנט פעיל.

21. החברה אינה אחראית לתכנים המפורסמים בקישורים הקיימים באתר והמובילים לאתרים אחרים אליהם ניתן להגיע דרך אותה קישורית.

22. אם בטעות , מסיבה כל שהיא , קיבלתם מוצר שונה ממוצר שהזמנתם ,תוכלו להחזירו תוך 3 ימים מיום קבלתו. המשלוח יתבצע על חשבון החברה ללא עלות משלוח נוסף מצדכם.

23. על הלקוח לבדוק את המפרטים המדויקים באתר היצרן והתאמתם לשאר חלקי הזמנתו . מוצרי OEM או BULK מגיעים ללא אריזה מהודרת וללא תוכנות או כבלים . המוצר מגיע, במידת הצורך, עם תוכנה (דרייבר) להתקנה. המוצרים נארזים לעיתים לא בקופסאות המייצגות את המוצר, לכן יתכן לרוב כי יחידת זיכרון, תיארז לדוגמה באריזת קרטון ריקה של כונן DVD . לכן לפני שיחה מבוהלת אלינו, נא פתחו את החבילה.

24. אם יחול שיבוש ו/או טעות בתיאור המוצר ו/או השירות, מחירם או בכל פרט אחר, תהיה החברה רשאית לבטל את הרכישה ולא תחויב בכל תשלום בגין ההזמנה שבוטלה.

25. אנו בכל מקרה נעדכן אתכם בפרטים שיתוקנו ותוכלו לבטל או לאשר את ההזמנה.

26. אנו מתנצלים מראש על טעויות, עימכם הסליחה!

27. החברה אינה מחויבת, בכל דרך שהיא, לקיום מגוון כלשהו של מוצרים ורשאית לשנות בכל עת איזה מהמוצרים המוצגים ברשימת המוצרים באתר, להחליף איזה מהמוצרים ברשימה או להוציא איזה מהמוצרים מהרשימה הנ"ל.

28. החנות ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה, תהא עילת התביעה אשר תהא, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז החנות שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בהודעה בכתב למבצע הפעולה.

29. החנות לא תהא אחראית להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר ואחריות זו תחול על הלקוח ועל חשבונו.

30. הלקוח יהיה אחראי באופן בלעדי לתחזוקתו ולשירות הנדרש למוצר אשר נרכש באמצעות האתר, אלא אם נכתב אחרת.

31. אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של החברה ו/או מי מטעמה.

32. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החברה.

33. רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.

34. נפלה טעות בתיאור המוצר, או במחיר המצוין, או כל טעות אחרת, ט.ל.ח., לא יחייב הדבר את החנות ו/או את הספקים.

המחירים
35. מחירי המוצרים הינם המחירים המופיעים באתר Me | 2->G Discs כאמור לעיל.

התשלום
36. התשלום בגין קנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי, המקובל על ידי Me | 2->G Discs בלבד.

37. המוצרים יסופקו לאחר בדיקת כרטיס האשראי וקבלת אישור לעסקה.

38. ניתן לשלם בכרטיס אשראי דרך PAYPAL בתוספת עמלה. לפי המפורט באתר.

39. ניתן לבצע העברה כסף לחשבון הבנק של החברה.

40. תשלום בחנות יתבצע במזומן או בכרטיס אשראי.

41. התשלום בכרטיס אשראי כפוף לתנאי חברת האשראי.

42. המוצר יסופק רק במידה והתשלום עבורו התקבל במלואו.

43. התשלום בכרטיס אשראי יהיה בתשלום אחד אם לא בחרתם אחרת ולפי המפורט באתר. ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי טלפונית לנציג שירות  .פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים, עבור כל הזמנה תידרשו למסור את פרטי הכרטיס מחדש.

44. במידה ובחרתם לשלם במזומן לשליח מיוחד, עסקה חריגה המחייבת תאום והסכמת החברה מראש, הכינו מבעוד מועד סכום מדויק לתשלום כולל עלות המשלוח, במזומן.

אספקה
46. החברה תדאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צוין מפורשות אחרת.

47. המוצרים הנכללים בהזמנה יסופקו על ידי Me | 2->G Discs (לעיל ולהלן: "המשלוח"), זכותה של Me | 2->G Discs שלא לספק מוצרים כלשהם.

48. החברה תשתדל לספק את כל המוצרים בהזמנה, אולם לא תמיד יהיו כל המוצרים זמינים לביצוע משלוח בזמן סביר. לכן, החברה אינה מתחייבת לספק את כל המוצרים בהזמנה בין אם צוין כי הם במלאי ובין אם לאו וללקוח לא תהיינה טענות כלשהן כלפי Me | 2->G Discs בגין אי אספקת מוצר כלשהו מההזמנה. החברה תספק ללקוח רק את המוצרים שנמצאים במלאי החנות, בעת הכנת המשלוח, או תחליפים בתאום עם הלקוח ככל שהלקוח יבקש זאת.

49. החברה לא תגבה, במסגרת ההזמנה, את מחיר המוצר/ים שלא יסופק/ו בהתאם לאמור לעיל.

50. במקרה והלקוח או מי מטעמו לא יהיה נוכח בעת האספקה במען המבוקש לאספקה, יוחזרו המוצרים לחנות ומועד חלופי לאספקה יתואם באחריות הלקוח, וביוזמתו ייפנה למוקד שירות לקוחות ויתאם מועד אספקה חדש. במקרה כזה יחויב הלקוח בדמי משלוח נוספים לפי עלות המשלוח לאותו מוצר.

זמן אספקה ומשלוחים

51. מחיר משלוח לכל חלקי הארץ הינו 50 ₪, אלא אם סוכם סכום אחר לגבי משלוח אחר.

52. ניתן לאסוף כל מוצר מהחנות בכתובתנו הנוכחית, ללא עלות דמי משלוח.

53. מחיר המשלוח הוא להזמנה, ואינו קשור למספר הרכיבים המוזמנים . ולפי המפורט בסל הקניות. המוצרים מגיעים באמצעות חברת המשלוחים של דואר ישראל, תוך הזמן המקובל בדואר ישראל מרגע שליחתם.

54. ניתן לבדוק את מצב המשלוח על פי מס. החבילה בקישורית מעקב משלוחים – דואר ישראל

55. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצוינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים קרי, יום א-ה לא כולל שישי שבת , ערבי חג וימי חג. וזאת כאשר המוצר קיים במלאי אצל היבואן.

56. שימו לב כי ההתחייבות היא להוצאת המשלוח ולא לקבלת המוצר. קבלת המוצר מידי חברת השליחויות עשויה להתארך מספר ימים, הכול על פי מיקום מגורי הלקוח, והתיאום מול חברת המשלוחים . רוב המוצרים ישלחו עד 3 ימים מיום ההזמנה.

57. החברה וחברת המשלוחים ו/או מי מטעמם לא ישאו בכל אחריות לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתם, כדוגמת שביתות או השבתות, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים ו/או מערכות תקשורת, תקלות בשירות הדואר האלקטרוני, פעולות איבה ו/או כוח עליון (מלחמה, רעידת אדמה, מזג אוויר וכיו"ב), אירועים שייפגעו בהשלמת תהליך הרכישה ו/או בקיום מועדי האספקה. במקרים אלה רשאית החברה להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה, ולבטל את חיובו של מבצע הפעולה.

58. אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח ו/או לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח ו/או לכל מקום ו/או בכל דרך שהיא שתתואם עם הלקוח, וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של ספקי המוצרים ו/או חברת המשלוחים מטעם Me | 2->G Discs. וזאת בכפוף לרשימת היישובים בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אוויר ו/או מצב בטחוני העלול לסכן את חיי המשלחים, יובהר העניין ללקוח על ידי הספק ויימצא פתרון חליפי המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, יהיו הספקים או חברת Me | 2->G Discs הפוסקים הבלעדיים.

59. עקב המצב הביטחוני השורר במדינה, מסרבות חברות ההובלה להוביל מוצרים לישובים מסוימים שהכניסה אליהם כרוכה בסכנת חיים למוביל. במקרים אלה תהיה חברת ההובלה רשאית לתאם עם הלקוח את מסירת המוצר במקום מוסכם אחר שיהיה מקובל על הלקוח ועל חברת ההובלה.

60. מובהר בזאת כי במידה ואין ביכולתם של הספקים ו/או חברת המשלוחים מטעם Me | 2->G Discs אפשרות לבצע את משלוח המוצרים לבית הלקוח ו/או לסניף הדואר הקרוב למקום מגוריו של הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל מיקומו של בית הלקוח ו/או בשל תנאי האספקה של ספקי המוצרים ו/או חברת המשלוחים מטעם Me | 2->G Discs, הלקוח יהא רשאי לאסוף את המוצרים מן הספק ו/או מכל גורם אחר המחזיק במוצרים עד לא יאוחר מחלוף 10 ימים מהודעתה של Me | 2->G Discs ללקוח באמצעות דואר אלקטרוני.

61. Me | 2->G Discs לא תהא אחראית לכל איחור באספקת המוצר שאינו בשליטתה. במקרה של איחור באספקה רשאי המזמין לבטל את הזמנתו ולקבל את מלוא כספו בחזרה.

62. Me | 2->G Discs איננה מתחייבת לזמן אספקה כאשר המוצר איננו נמצא במלאי בארץ אם מוצר מסוים חסר במלאי, יוצע לכם מוצר חלופי בהקדם.

63. במידה וציינתם בטופס ההזמנה שאתם מעוניינים להגיע ולאסוף את החבילה בעצמכם, נעדכן אתכם ברגע שהמוצרים שלכם יהיו במלאי ותוכלו להגיע ולקחת את החבילה שלכם.
נא לא להגיע לחנות לפני וידאתם שהמוצר אותו הזמנתם אכן נמצא בחנות.

64. במידה ותרצו לשלוח לקוח אחר לקבלת המוצרים, חובה עליו להגיע עם תעודת זהות וכרטיס אשראי של הלקוח המזמין.

65. במידה שהלקוח מבקש לשנות את הכתובת לאספקה, ובכפוף לאישור בקשה זו ע"י Me | 2->G Discs, ייספרו ימי העבודה מיום אישור בקשת שינוי הכתובת על-ידי Me | 2->G Discs.

66. בעת מסירת המוצר חובה שיהיה נוכח במקום בעל כרטיס האשראי שביצע את הרכישה, וכי הוא יציג בפני השליח את תעודת הזהות שלו וכרטיס האשראי באמצעותו בוצעה העסקה. ולא, לא תימסר החבילה.

67. כל מבצע פעולות באתר מצהיר בזאת כי ידוע לו והינו מסכים לכך שהאחריות להרכבתם ו/או התקנתם של מוצרים שנרכשו באתר והדורשים התקנה והרכבה, תחול עליו ועל חשבונו הבלעדי, ואין לו ולא תהיה למבצע הפעולה באתר כל דרישה ו/או טענה כנגד Me | 2->G Discs ו/או מפעילי האתר ו/או ספקי ומשווקי המוצרים בעניין זה כאמור. בנוסף, ומבלי לגרוע מן האמור לעיל, יהא כל מבצע פעולה באתר אחראי לתחזוקתו ו/או אחזקתו ו/או לשירות הנדרש למוצר שרכש באתר, למעט אם נקבע במפורש אחרת ובכתב בתנאי רכישת המוצר.

אחריות
68. Me | 2->G Discs אחראית לשירות וטיפול המוצרים שנרכשו במסגרת האחריות וכפי המצוין בדף מוצר ובחשבונית. בכל מקרה ובכל פניה בעניין שירות,תיקונים, החלפה וכדומה, תהא בצירוף חשבונית קניה בלבד.

69. Me | 2->G Discs אינה אחראית לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס שייגרם ללקוח Me | 2->G Discs ו/או לצד ג כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק.

70. פעולה שתבוצע על ידי צד ג' כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח ב-Me | 2->G Discs וכד' תחשב כרכישה.

אחריות ושירות
71. האחריות שהינה אחריות יבואן או יצרן. Me | 2->G Discs מהווה ספק שירות בלבד . תנאי האחריות הם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן בארץ.

72. אין אחריות על הדפסת דיסקים.

73. במקרה של מוצר פגום, נא לשלוח Me | 2->G Discs את המוצר בצירוף חשבונית המס שסופקה ומכתב המתאר את הבעיה במוצר.

74. לאחר שנקבל את פנייתך, נשלח אליך שנית את המוצר על פי הזמנתך המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק.

75. הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית משפט השלום בת"א.

76. אם החלטת לסרב, תמנע החברה מחיוב כרטיס האשראי שלך ולא תחוייב בדמי משלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול. בכל מקרה, הקביעה באם המוצר היה פגום תהא על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה והמעבדה במקום.

ביטול הזמנה והחזרת מוצרים
ביטול הזמנה ע"י לקוח לפני משלוח המוצר
77. אם רכשת שירות הנך רשאי לבטלו בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום ההזמנה ועד 2 (שני) ימים שאינם ימי מנוחה לפני מועד מתן השירות אך מרגע יצור ההמנה אי אפשר לבטלה.

78. ככלל הלקוח רשאי לבטל את העסקה בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981 ( להלן: החוק). במידה שלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לפני שכרטיס האשראי שלו חויב, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בטלפון לשירות לקוחות, או באמצעות פקס או אמייל, ללא חיוב כלשהו.

ביטול הזמנה ע"י לקוח לפני משלוח המוצר ולאחר חיוב
79. במידה שלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שכרטיס האשראי שלו חויב ולפני משלוח המוצר, יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בטלפון או באמצעות פקס או אמייל לשירות לקוחות.

80. במקרה של ביטול העסקה יחויב הלקוח בשיעור של 5% אך לא למעלה מ- 100 ש"ח , בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן. במקרה זה יוחזר לו כספו באמצעות חברת האשראי, בקיזוז דמי טיפול בשיעור 39 ₪. אם קיימת עמלת חברת כרטיסי האשראי שאינה מוחזרת , כמו עמלת תשלומים, תקוזז העמלה מסכום הזיכוי.

ביטול הזמנה ע"י החברה לפני משלוח המוצר
81. במידה ולקוח לא סגר את הזמנתו, לרבות עקב אי הזנת שם ומספר אמצעי התשלום (כרטיס אשראי) באמצעותו יתבצע התשלום, בתוך 7 ימים ממועד ביצוע ההזמנה, תהא רשאית החברה לבטל את ההזמנה, לפי שיקול דעתה הבלעדי. החברה תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

81.1. נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

81.2. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

81.3. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

81.4. במידה ולא תתקבלנה הצעות לרכישת המוצרים המוצעים באתר.

81.5. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה, רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך.

81.6. מוצר שנמכר במחיר מבצע והתבצעה הזמנה לגביו, ולאחר מכן התברר שאזל המלאי במחיר זה, יוצע ללקוח במחיר מיוחד למוצר זהה או דומה במחיר מיוחד ולא הרגיל הנקוב כעת.

81.7. אנו עושים מאמצים רבים בעדכון מחירי המוצרים באופן יומיומי ולעיתים מבצע נגמר לפני שנודע לנו על כך מהיבואן המציע.

82. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

83. החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא ישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי, לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי.

84. החברה ו/או מי מטעמה אינם נושאים בכל אחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים בכל הנוגע לפרטים האמורים. האחריות המלאה והבלעדית בכל הנוגע למוצרים ו/או השירותים חלה על היבואן.

85. המוצרים מוצגים בתום לב ובאחריות היבואנים, ואין בהצגתם באתר משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד החברה לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו"ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כמפורט בתקנון זה.

ביטול לאחר משלוח המוצר
86. על הלקוח לבדוק את תכולת המשלוח עם קבלתו ולהשוותו הן להזמנה והן לחשבונית שתימסר לו בעת האספקה. במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ"ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון מצד הלקוח לעניין המוצרים המסופקים, על הלקוח להודיע על כך, למוקד שרות לקוחות בתוך 24 שעות לאחר מועד האספקה. מוקד שרות לקוחות יתאם עם הלקוח את ההשלמה/ההחלפה/ההחזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי של הלקוח, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין. החזרת מוצרים אשר אינם מתקלקלים או מתכלים ניתן להחזיר תוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום קבלתם, באריזתם המקורית וללא פגם ו/או בלאי בהם ו/או בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א- 1981, הוראות חוק המכר, התשכ"ח – 1968, והוראות חוק כרטיסי חיוב התשמ"ו – 1986, ולמדיניות Me | 2->G Discs לפי תקנון זה.

87. כדי להחזיר את המוצרים על הלקוח ליצור קשר טלפוני ו/או בפקס ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני עם החנות. במקרה זה, רק לאחר תאום מראש עם שרות הלקוחות וקבלת אישור, הלקוח יוכל להחזיר את המוצר בכוחות עצמו, או לבקש כי המוצר ייאסף מביתו ע"י שליח מטעם Me | 2->G Discs. במקרה זה יוחזר ללקוח כספו כרשום למעלה, וכן, במידה של בקשת הלקוח ההחזרה נעשתה באמצעות שליח מטעם Me | 2->G Discs, יחויב הלקוח גם בעלות המשלוח חזרה.

88. מוסכם כי הלקוח יחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או  נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

89. במידה שלמוצר המוחזר נגרם נזק המוריד מערכו תהיה Me | 2->G Discs רשאית לתבוע מהלקוח את דמי הנזק, וזאת בנוסף לדמי הביטול ולדמי המשלוח לעיל. לעניין זה, החזרת מוצר תקין כשאריזתו המקורית חסרה או קרועה, תיחשב כנזק למוצר בשיעור מוסכם של 15% ממחירו של המוצר.

90. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה נשלח זה מכבר.

91. תנאי ההחזרה הנ"ל חלים רק אם המוצר נבדק ע"י טכנאי המעבדה במעבדת החברה .

92. החזרת מוצרים מעבר ל 14 ימים או מוצרים אשר אריזתם נפתחה או נפגמה יזוכו על פי הערך היחסי ולשיקול דעתה הבלעדי של חברת Me | 2->G Discs.

93. אינך רשאי להחזיר או להחליף מוצרים הניתנים להקלטה, שיעתוק או שכפול, שאריזתם המקורית נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום אתה רשאי לשלוח את המוצר בצירוף חשבונית המס שקיבלת ומכתב המתאר את הבעיה במוצר. לאחר שהחברה תקבל את פנייתך, תפעל החברה, ותוכל לקבל את המוצר בשנית ובלבד שהוא נמצא במלאי אצל הספק, ולא תוכל לבטל את הזמנתך.

94. הזכות להחזיר או להחליף מוצר ו/או שירות כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14ג. לחוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981. עפ" חוק הגנת הצרכן בסע' 14(ד) (4) לקוח לא רשאי לבטל עיסקה שבה בוצעו שדרוגים במיוחד בשביל הלקוח, להלן ציטוט הסעיף: "טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה".

95. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו, אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש.

96. החברה ו/או מי מטעמה אינם נושאים בכל אחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, לשמות היצרנים בכל הנוגע לפרטים האמורים. האחריות המלאה והבלעדית בכל הנוגע למוצרים ו/או השירותים חלה על היבואן.

97. המוצרים מוצגים בתום לב ובאחריות היבואנים, ואין בהצגתם באתר משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד החברה לגבי אופיים של המוצרים, תכונותיהם, טיבם, שמות היצרנים וכיו"ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם או להחזירם ולקבל את כספך בחזרה, כמפורט בתקנון זה.

98. במקרה שהביטול אכן מוצדק מהנימוקים לעיל, תאסוף Me | 2->G Discs את המוצר מהכתובת אליו נשלח, ותזכה את הלקוח במלוא סכום העסקה באמצעות חברת האשראי, למעט דמי המשלוח ששולמו עבור אספקת המוצר.

99. במידה וקיימת תקלה במוצר שקיבלתם, לפי דעתכם, צרו קשר עם בטלפון או בדוא"ל עם החנות על מנת לתאם בדיקת המוצר, החלפת המוצר או זיכוי במידת הצורך ועל פי החלטת בעלי האתר בלבד. הנכם נדרשים לדאוג לשלוח את המוצר, על חשבונכם ,עם כל הפריטים הנלווים, לרבות כבלים וספר הדרכה, באם צורפו, באריזה מקורית וללא פגם, כדי למנוע פגיעה בטיפול נאות בזיכוי או החלפה. כל זאת בתאום עם נציג החברה בצורה טלפונית או בדוא"ל. במידה והמוצר פגום במהלך השבועיים הראשונים לקבלתו, ובמידה והנזק לא נגרם על ידכם, כל עלויות המשלוחים על חשבון החברה.

הגבלת פרטיות
100. החברה לא תפגע בפרטיותו של הלקוח ותמלא בעניין זה אחר הוראות הגנת הפרטיות התשמ"א 1981 והוראות כל דין אחר בעניין.

אבטחת מידע באתר
100. פרוטוקול  אבטחה Shared SSL 256Bit . PAYPAL
101. כתיבת  קוד  מוקפד  למניעת  הזרקות  SQL ו – XSS  .
102. השרתים  המריצים  את  המערכת  מוגנים  על  ידי  Firewall מתקדם  מבית  Fortinet  .
103. מערך  השרתים  מוגן  בפני  התקפות  DDoS על  ידי  Cisco Guard .
104. דף התשלום מאובטח בתקן PCI DSS.

שירות לקוחות ויצירת קשר
לאחר שהגעת למוצר שברצונך לרכוש, יש באפשרותך להקליק על שם המוצר או תמונתו ולהגיע ישירות לדף מוצר. בדף זה ניתן למצוא תיאור מפורט של המוצר.
הדרך המומלצת והמהירה לקבלת מענה מצוות החנות היא באמצעות הדואר האלקטרוני .
שאלות לגבי המוצר או חיפוש מוצרים, שאתם מעוניינים אך לא מצאתם באתר, ניתן להפנות בדואר אלקטרוני.

לשאלות וברורים DJROYB@GMAIL.COM

אנו משתדלים לתת ללקוח מענה לכל שאלותיו ובעיותיו, אם צצות כאלה. ניתן לפנות אלינו טלפונית בשעות פעילות החנות. נציגי החנות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה הנוגעת לתהליך הרכישה, כניסה לאתר והשימוש בו, על מנת להנעים את חווית הרכישה ולהפכה לפשוטה ומהירה. כמובן אפשר פשוט להגיע אלינו לחנות…

שעות פעילות החנות
בימים א' עד ה' : 18:30 – 09:30
(משעה תשע וחצי בבוקר ועד שעה שש וחצי בערב).

ימי שישי וערבי חג: 14:00 – 09:30
(משעה תשע וחצי בבוקר ועד שעה שתיים אחר הצהריים)
 
טלפון: 054-7357888

כתובת החנות
Me | 2->G Discs
רחוב העבודה 7, ראש העין.

מי עומד מאחורי אתר Me | 2->G Discs?
צוות אדיב, מקצועי ומנוסה שמטרתו להביא לך הלקוח את מיטב היצרנים במחירים הוגנים.
אנחנו, צוות חברת Me | 2->G Discs דואגים לאבטחה מלאה של הליך הקניה ופרטיות הגולשים שלנו לפי הסטנדרטים הכי עדכניים. האתר מאובטח ומאושר על פי כל..

האתר, מנוהל ומתוחזק ע"י Me | 2->G Discs.